Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Inspired by her herbalist grandmother and drawing on years of experience as London’s leading facialist, Eve Lom founded a skincare line with a focus on balance and holistic skin health.

The EVE LOM formulas create a routine that is designed to nourish, hydrate, and strengthen the skin’s moisture barrier. Clinically proven to deliver lasting hydration, luxurious products combine effective results with therapeutic textures and scents, transforming skincare into a restorative daily ritual.

Showing1–20 of 20 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
EVE LOM Rescue Mask 100ml
£68.00 Unit price £680.00 perlitre
EVE LOM Muslin Cloths 3 Pack
£22.00 Unit price £7.33 peritem
EVE LOM TLC Cream 50ml
£65.00 Unit price £1,300.00 perlitre
EVE LOM Kiss Mix 7ml
£20.00 Unit price £2,857.14 perlitre
EVE LOM Moisture Cream 50ml
£90.00 Unit price £1,800.00 perlitre
EVE LOM Cleansing Oil 150ml
£55.00 Unit price £366.67 perlitre
EVE LOM Cleanser 200ml
£100.00 Unit price £500.00 perlitre
EVE LOM Radiance Repair Retinol Serum 30ml
£145.00 Unit price £4,833.33 perlitre
EVE LOM Renewal Treatment Oil 30ml
£99.00 Unit price £3,300.00 perlitre
EVE LOM Time Retreat Smoothing Eye Complex 15ml
£70.00 Unit price £4,666.67 perlitre
EVE LOM Time Retreat Restorative Skin Essence 150ml
£100.00 Unit price £666.67 perlitre
EVE LOM Daily Rejuvenating Cream 50ml
£120.00 Unit price £2,400.00 perlitre
EVE LOM Radiance Antioxidant Eye Cream 15ml
£58.00 Unit price £3,866.67 perlitre
EVE LOM Rescue Peel Pads 60 units
£62.00 Unit price £1,033.33 perlitre
Sold out
EVE LOM Daily Protection 50ml
£75.00 Unit price £1,500.00 perlitre
EVE LOM Moisture Mask 100ml
£72.00 Unit price £720.00 perlitre
EVE LOM Foaming Cream Cleanser 120ml
£50.00 Unit price £416.67 perlitre
EVE LOM Cleansing Oil Capsules 60 Capsule
£60.00 Unit price £1.00 peritem
EVE LOM Gel Balm Cleanser 100ml
£55.00 Unit price £550.00 perlitre
EVE LOM Cleanser 100ml
£65.00 Unit price £650.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old